Welcome to the CoderBoard Community!

You are currently viewing our boards as a guest which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community you will have access to exclusive download links, post topics, communicate privately with other members (conversations), respond to polls, share content and access many other special features.
Registration is fast, simple and absolutely FREE so please, join our community today!

Click Here to Sign Up Now!

NEWS Self-taught developers favour newer languages

Discussion in 'General Development Discussion' started by beastie, Dec 2, 2015.

 1. beastie

  beastie Well-Known Member

  Joined:
  Dec 1, 2015
  Messages:
  508
  Likes Received:
  10,845
  A global survey has revealed that self-taught developers favor newer programming languages such as Swift and HTML5/JS.

  Code:
  http://www.developer-tech.com/news/2015/oct/09/self-taught-developers-favour-newer-languages/
   
  #1
  Zack likes this.
 2. Gioso Giocoso

  Gioso Giocoso New Member

  Joined:
  Feb 24, 2016
  Messages:
  5
  Likes Received:
  0
  I hate Swift...
   
  #2
 3. yjusutuxi

  yjusutuxi New Member

  Joined:
  Mar 18, 2017
  Messages:
  1
  Likes Received:
  0
  Jak uzyskać wypadek w uk
  Przygotuj się na wypadek przykrych zdarzeń, jakie mogą przytrafić się każdemu, w trakcie pracy w Anglii. Polisa ubezpieczeniowa to stosunkowo drobny wydatek, który zapewni ci poczucie bezpieczeństwa oraz zagwarantuje wypłatę wypadek samochodowy w anglii, w momencie, gdy poniesiesz stratę materialną lub wylądujesz w szpitalu. Oczywiście możesz również korzystać z ubezpieczenia osoby, która przyczyniła się do wypadku, co jednak stanie się w momencie, gdy to ty zainicjowałeś taki wypadek. Nie ma potrzeby ryzykować. Zawczasu postaraj się o polisę.
   
  #3
 4. dinetezov

  dinetezov New Member

  Joined:
  Mar 20, 2017
  Messages:
  1
  Likes Received:
  0
  Planujesz wyjazd do Szkocji? Skusiły cię namowy przyjaciół, którzy odnaleźli w Anglii sposób na prowadzenie godnego, spokojnego życia? Oczywiście, również ty możesz zdobyć pracę w Anglii. Zanim się zdecydujesz, doradzamy wcześniej zaznajomić się z często pomijaną, kwestią ubezpieczenia w UK. To dla wielu mało istotny problem w planowaniu znalezienia pracy w obcym kraju. Jednak w sytuacji wypadku czy choroby, to ubezpieczenie pełnić będzie decydującą rolę. Z tego względu wcześniej zatroszcz się o swoje ubezpieczenie.
  odszkodowanie uk
   
  #4
 5. uzuwi

  uzuwi New Member

  Joined:
  Mar 22, 2017
  Messages:
  1
  Likes Received:
  0
  Portal, gdzie błyskawicznie zamówisz stworzenie swojej własnej witryny www. Jeżeli chcesz to zadanie oddać w zaufane ręce, to idealnie trafiłeś. Na stronie znajduje się mnóstwo ciekawych, przydatnych i kompetentnych tekstów przy pomocy których nauczysz się jak korzystnie tworzyć tanie strony www oraz w jakiej firmie je zlecać. To jedyna taka strona w Sieci, na jakiej sztab specjalistów całkowicie bezpłatnie dzieli się własną wiedzą o tworzeniu stron www z internautami.
  blog
   
  #5

Share This Page